Zpráva pro nastupující 1. ročníky

Dobrý den vážení studenti,
chtěl bych vám poděkovat, že v drtivé většině plníte zadávané úkoly od našich pedagogů. Myslím, že plnění školních úkolů je náročné, ale velmi nutné.
Také děkuji našim pedagogům za neustálý kontakt s vámi při výuce na dálku. Je to velmi náročné a zabere to spoustu času. 
Konec karantény je v nedohlednu a scénáře, kdy se otevřou školy jsou nejasné. Neberte tedy na lehkou váhu ani následné známkování úkolů, protože budou pro vás důležité pro uzavření školního roku a u maturantů v  nejhorším scénáři v  červnu i pro vydání maturitního vysvědčení.
 /VLÁDNÍ NAŘÍZENÍ/ Vše podrobně sledujte. Pořád se to mění a upřesňuje.
Jinak jsem zrušil i všechny jarní akce včetně plenérů. 
U nastupujících prvních ročníků  bylo štěstí, že vše proběhlo v klidu a máme připraveny ke studiu tři plné třídy. 
Právě pro ně, ale nejen pro ně se v současnosti zakoupilo mnoho nové techniky, 12 výkonných počítačů,kamer,tabletů,monitorů a v současností probíhá vybavování naprosto nové učebny. 
Pro první ročníky jsem zatím podzimní plenéry nerušil. Předpokládám, že by výuka mohla pokračovat  ve starých kolejích. Tedy všichni si to přejeme.
 V současnosti připravujeme i komunikaci se studenty prvních ročníků, aby bylo vše dopředu před zahájením studia projednáváno dopředu,včetně pozvání na zahájení školního roku aj. 
Tímto také žádáme studenty prvních ročníků o zaslání aktuálních emailových adres, nebo pokud nejsou uvedeny v přihláškách ke studiu.
 Proto je také  tento dopis  umístěn na stránkách naší školy.

Přeji hezký den, hodně zdraví. 

S úctou zdraví. M.Dušák.