Střední umělecká škola grafická

Letní výtvarná akademie

Vážení studenti,
na naší škole chce v poslední době studovat více studentů, kteří však nemají ani základní výtvarnou přípravu. Zahájili jsme nejen pro tyto budoucí studenty LETNÍ VÝTVARNOU AKADEMII, ale i pro všechny ostatní, kteří mají zájem začít umělecky tvořit.

Hlavním programem LETNÍ VÝTVARNÉ AKADEMIE je zvýšit řemeslnou a výtvarnou zručnost a některé studenty připravit i k úspěšnému přijetí na naši školu a všechny ostatní zdokonalit ve výtvarném projevu.

Věk min. 14 let (při nižším věku nutná konzultace s ředitelem SUŠG).

Místo konání: plenérová chata Vysoká u Jihlavy, více ZDE

Termín konání: 3.7.2017 - 7.7.2017, přihlášky do 15. června 2017.

1. Cena: 4750,- Kč (ubytování, mzda výtvarníků, pedagogický dozor, základní výtvarné pomůcky, celodenní strava).

2. Cena pro zájemce (i dospělé), kteří nechtějí studovat na naší škole, ale mají zájem o zdokonalení a rozšíření svého výtvarného projevu je stanovena jako základní 4750,- Kč případně povýšena u náročnějších oborů např. sochařská tvorba (na materiál).

Pedagogové: akademičtí malíři naší školy

Výuka bude probíhat v těchto oborech:
Základy kresebného a malířského vyjadřování
Základy perspektivního zobrazování
Základy kompozičního řešení obrazu

Pro pokročilé připravujeme obory:
Kresba a malba v plenéru
Kresba a malba zátiší
Kresba a malba aktu a portrétu
Volné výtvarné projekty
Základy modelování

Pokud chcete strávit týden (pondělí – pátek) na naší plenérové chatě a zároveň se umělecky vzdělávat, zašlete přihlášku na adresu: SUŠG, Křížová 18, 58601 Jihlava a v průběhu měsíce června 2016 pošleme bližší informace s programem. Vaše přihlášky budeme potvrzovat chronologicky až do vyčerpání kapacity tj. max. 25 studentů. Minimální počet pro zahájení LVA je 15 studentů.

Uzávěrka přihlášek je 31. května 2016.

Přihláška je v sekci ke stažení


 
 

TOPlist