Střední umělecká škola grafická

Studenti

Obr.1 Naši studenti z jednotlivých regionů


1.A
Eva Abelová, Sezemice; Monika Blahoudková, Budkov; Radka Dočekalová, Přibyslav; Martin Dvořáček, Letovice; Erika Dvořáková, Jevišovice; Anna Fialová, Dobříkovice; Hana Jarošová, Jamné; Anna Jílková, Nosislav; Natálie Jílková, Pomezí; Amálie Jochmanová, Rebešovice; Richard Jonáš, Brtnice; Simona Kališová, Nové Město na Moravě; Veronika Kotíková, Březí nad Oslavou; Le Phan Hang Nga, Františkovy Lázně; Anna Lorencová, Jindřichův Hradec; Lucie Makovičková, Pelhřimov; Romana Matrasová, Skuteč; Oldřiška Mikšová, Bystřice nad Pernštejnem; Alena Nixová, Nová Říše; Lada Nováková, Pardubice; Tereza Petrášová, Hradec Králové; David Pražák, Lísek; Nikola Špejtková, Velký Beranov; Daniela Vaňková, Golčův Jeníkov; Kateřina Vlková, Břehy; Zuzana Wiesnerová, Jihlava

1.B
Eliška Borová, Letohrad; Ludmila Cimbůrková, Kamenice nad Lipou; Matyáš Čepelák, Zubčice; Václav Čudka, Třebíč; Denis Ferenc, Jemnice; Adam Havlíček, Brno; Natálie Havlíčková, Polná; Matyáš Janíček, Nová Bystřice; Agáta Křenková, Pelhřimov; Natálie Kučírková, Jihlava; Filip Moravec, Štoky; Jakub Musil, Jihlava; Denis Nováček, Jihlava; Matěj Obršlik, Jihlava; Barbora Pánková, Jihlava; Barbora Paprskářová, Odry; Marie Pekárková, Praha; Nikola Puchýřova, Jihlava; Nelly Robková, Dvůr Králové nad Labem; Kateřina Salátová, Jihlava; Oliver Stejskal, Moravské Budějovice; Martin Tomaštík, Znojmo; Ondřej Veroněk, Humpolec; Barbora Volková, Sedlec 

2.A
Adam Bína, Dušejov; Kateřina Bukáčková, Chrudim; Anna Daňková, Čáslav; Kristýna Grygarová, Jablonec nad Nisou; Kristýna Haladová, Jindřichův Hradec; Anežka Hlinková, Třeboň; Anna Horáčková, Dvůr Králové nad Labem; Andrea Horynová, Vyšehněvice; Martin Jech, Dobruška; Simona Kameníková, Rantířov; Adéla Kantorová, Jihlava; Camilla Králová, Havlíčkův Brod; Adéla Křepinská, Kostelec nad Orlicí; Sára Nikolina Libšová, Kouřim; Simona Lovětínská, Dačice; Lenka Ošmerová, Čechočovice; Adéla Pokorná, Soběslav; Jan Rejholec, Vítězov; Ondřej Rokos, Pacov; Kateřina Rybenská, Chrudim; Eliška Suldovská, Pchery; Erika Šibravová, Horka; Eliška Školníková, Dvůr Králové nad Labem; Alžběta Tušicová, Sobětuchy; Tereza Valachová, Ústí nad Labem; Vojtěch Vindyš, Chrudim; Jakub Vostál, Stonařov; Lucie Žáková, Herálec


2.B
Nikola Abdallahová, Pelhřimov; Lucie Bezoušková, Havlíčkův Brod; Filip Byrtus, Třebíč; Natálie Cerhánová, Pelhřimov; Zuzana Dlouhá, Kolín; Tadeáš Halata, Blansko; Stanislav Kokrda, Havlíčkův Brod; Eliška Kynosová, Hradec Králové; Kevin Mayer, České Budějovice; Anna Mimrová, Pelhřimov; Simona Řehořková, Jihlava; Kristýna Schneiderová, Jihlava; David Slanař, Havlíčkův Brod; Vít Šiška, Pelhřimov; Lucie Šulistová, České Budějovice; Natálie Tlustošová, Žďár nad Sázavou; Simona Žampachová, Chrudim
 

3.A
Timotei Bernard, Znojmo; Dominika Breklerová, Prachatice; Tereza Buštová, Jihlava; Nicole Eberhartová, České Budějovice; Rebeka Gachi, Žďár nad Sázavou; Šárka Kopecká, Havlíčkův Brod; Karolína Kulhavá, Břeclav; Marie Lavrjuk, Písek; Tadeáš Lenc, Žďár nad Sázavou; Klára Majorová, Havlíčkův Brod; Eliška Mátlová, Jihlava; Jarmila Milerová, Most; Sabina Minářová, Jindřichův Hradec Ivana Musiolová, Přerov Dominik Neumann, Jihlava Tereza Pecháčková, Chrudim Zdeněk Podaný, Znojmo Kristýna Popílková, Chrudim Helena Přívozníková, Tábor; Markéta Rázlová, Havlíčkův Brod; Kateřina Schulzová, Jihlava; Hana Skálová, Pelhřimov; Barbora Stenglová, Jihlava; Luisa Stormová, Jihlava; Jan Strojek, Jindřichův Hradec; Jantra Šímová, Pelhřimov; Kristýna Šostaričová, Chrudim; Adéla Štěpánová, Jihlava; Anna Tlačbabová, Jihlava; Jan Trnka, Jihlava; Veronika Uherková, Uherské Hradiště; Jana Vařečková, Chrudim; Veronika Vohralíková, Jihlava

4.A
Dominika Bícová, Kolín; Daniela Cinková, Ústí nad Orlicí; Gabriela Dufková, Žďár nad Sázavou; Martin Hrbáček, Děčín; Kateřina Junová, Žďár nad Sázavou; Adéla Kinclová, Jihlava; Michaela Krčková, Třebíč; Jakub Kříž, Znojmo; Pavel Kytner, Karviná; Veronika Nováková, Praha; Eliška Pacltová, Tábor; Olga Pavelková, Žďár nad Sázavou; Barbora Slepicová, Jihlava; Andrea Šedová, Rychnov nad Kněžnou; Sabrina Šimonová, Třebíč; Martin Škrabal, Pelhřimov; Aneta Šmídová, Rychnov nad Kněžnou; Barbora Šmolová, Česká Lípa; Jan Tuček, Třebíč

4.B
Vojtěch Cafourek, Třebíč; David Dostál, Svitavy; Anna Fatrdlová, Jihlava; Christine Hojsáková, Tábor; Kateřina Chalupová, Jihlava; Jan Jaroš, Jihlava; Tereza Kliglová, Brno; Ondřej Kopáček, Žďár nad Sázavou; Vojtěch Kopřiva, Jihlava; Gabriela Kozumplíková, Hodonín; Michelle Kuglerová, Jihlava; Olga Pavlišová, Pelhřimov; Julian DeAndré Robinson, Štoky; Jakub Rohan, Vsetín; Kristýna Sedláčková, Břeclav; Kristýna Svobodová, Most; Andrea Synková, Zlín; Patrik Tomašovský, Opava; Patrik Trachtulec, Hodonín; Jan Vácha, Havlíčkův Brod; Daniela Valoušková, Český Krumlov; Hedvika Vighová, Chrudim; Šimon Zabilka, Pelhřimov; Jindřich Zvolánek, Chrudim



2017/2018 

 

TOPlist