Střední umělecká škola grafická

Sdělení o výsledku talentových zkoušek z 3.1. a 4.1.2018

Výsledky talentových zkoušek
Probíhající talentové zkoušky 2018

 
fotofotofotofoto
Talentovky nanečisto 1.12.2017

 
fotofotofotofotofoto
Úspěšný student Patrik Trachtulec

Absolvent naší školy Patrik Trachtulec (maturoval letos na jaře) se v létě se svým dokumentem (a zároveň klauzurní prací z 3. ročníku) dostal do nejužšího výběru v kategorii Dokument na filmovém festivalu Start film fest v Bystřici nad Pernštejnem. Tématem filmu byl portrét jeho dědečka, který se celý život věnoval fotbalu a trenérské práci.„Promítání jsme se i s dědečkem jakožto hlavním aktérem filmu zúčastnili přímo na místě a k našemu překvapení byli organizátoři velmi potěšeni, že jsme se osobně dostavili. Byl to pěkný zážitek a zajímavá zkušenost,“ napsal nám Patrik.

http://www.startfilm.cz/?p=1438 


Den otevřených dveří

 
fotofotofotofotofotofoto
Patrik Trachtulec

Absolvent naší školy Patrik Trachtulec (maturoval letos na jaře) se v létě se svým dokumentem (a zároveň klauzurní prací z 3. ročníku) dostal do nejužšího výběru v kategorii Dokument na filmovém festivalu Start film fest v Bystřici nad Pernštejnem. Tématem filmu byl portrét jeho dědečka, který se celý život věnoval fotbalu a trenérské práci.

Promítání jsme se i s dědečkem jakožto hlavním aktérem filmu zúčastnili přímo na místě a k našemu překvapení byli organizátoři velmi potěšeni, že jsme se osobně dostavili. Byl to pěkný zážitek a zajímavá zkušenost, napsal nám Patrik. „Přikládám odkaz k článku, kde o nás s dědečkem napsali: http://www.startfilm.cz/?p=1438 Mějte se fajn, Váš student, Patrik Trachtulec.


Návštěvní den 6.10.2017

 
foto
Zahájení školního roku 2017/2018

 
fotofotofoto
Letní výtvarná akademie

Fotografie 18ti absolventů z celkového počtu 24. Dále výtvarníci ak.mal. Jana Šimáčková a Mgr. Jiří Raiterman. Program akademie na stránkách školy. 

ZDE 


foto
Předávání maturitního vysvědčení

 
fotofotofotofotofoto
 

TOPlist