Střední umělecká škola grafická

Studenti oboru Animace/ Film při práci

 
fotofotofoto
Probíhající plenéry 1.ročníků

 
fotofotofoto
ERASMUS+ Workshop 3D tisku v Portugalsku

VOŠG

Tento týden odcestoval vyučující 3D grafiky a animace Tomáš Jankó na 10ti denní workshop zaměřený na stavbu 3D tiskáren a dalších mikroprocesory řízených periférií do Portugalské Mesejeny. V červenci se tam pak odebere skupina 5-ti studenů školy k realizaci projektu tisku 3D modelů. Oba workshopy jsou realizovány v rámci programu ERASMUS+.


foto
Talentové zkoušky

 
fotofotofotofoto
Talentové zkoušky nanečisto

 
fotofotofotofotofoto
Úspěšný student Patrik Trachtulec

Absolvent naší školy Patrik Trachtulec (maturoval letos na jaře) se v létě se svým dokumentem (a zároveň klauzurní prací z 3. ročníku) dostal do nejužšího výběru v kategorii Dokument na filmovém festivalu Start film fest v Bystřici nad Pernštejnem. Tématem filmu byl portrét jeho dědečka, který se celý život věnoval fotbalu a trenérské práci.„Promítání jsme se i s dědečkem jakožto hlavním aktérem filmu zúčastnili přímo na místě a k našemu překvapení byli organizátoři velmi potěšeni, že jsme se osobně dostavili. Byl to pěkný zážitek a zajímavá zkušenost,“ napsal nám Patrik.

http://www.startfilm.cz/?p=1438 


Den otevřených dveří

 
fotofotofotofotofotofoto
Návštěvní den

 
foto
Zahájení školního roku

 
fotofotofoto
Letní výtvarná akademie

Fotografie 18ti absolventů z celkového počtu 24. Dále výtvarníci ak.mal. Jana Šimáčková a Mgr. Jiří Raiterman. Program akademie na stránkách školy. 

ZDE 


foto
 
facebook sušg
erasmus
TOPlist